Niewidzialni koledzy ad

Na stacji roboczej dostawcy zauważyłem, że zespół przyjmujący już otrzymuje wyrejestrowanie w swojej sprawie. Nasz trzeci wstrzyknięcie astmy w ciągu 2 godzin – ubolewał mój współtwórca. Pani F. spotkała mnie przy drzwiach do pokoju jej syna, kiedy wracałem. Kiedy powiedziałem jej, że ma zostać przyjęty, powiedziała, rozdzierając, że nie sądziła, że mogłaby nadal wiązać koniec z końcem, co za stracone dni pracy. Kiedy rozmawialiśmy, spojrzeliśmy na jej syna, tachypneicznego, ale chichoczącego na tablecie, który dostaliśmy od naszego personelu. Będąc rezydentem w zakresie medycyny wewnętrznej i pediatrii, jestem szkolony, aby wspierać zdrowe rodziny – dokładnie to, co mają promować nasze instytucje opieki zdrowotnej. A jednak był tu przyjaciel, kolega i pacjent, który został pominięty w tej historii. Przypomniałem sobie, że po raz pierwszy spotkałem się z panią F., gdy szukałem skanera MRI tej nocy w szpitalnej piwnicy; nasze role zostały teraz odwrócone. Teraz była tą zagubioną i mającą kłopoty w wnętrzności większej maszyny. Żałowałam, że nie mógłbym wskazać jej drogi, do której chciała jechać, tak jak zrobiła to dla mnie.
Historia pani F. rozbrzmiewa w okolicach otaczających wiele amerykańskich akademickich centrów medycznych. Pomogło mi to uświadomić sobie, że jako lekarze, którzy służą naszym lokalnym społecznościom, powinniśmy popierać politykę promującą zdrowie, produktywność i godność osób, które pracują razem z nami. Pani F. i jej rodzina zasługują na miejsce w naszych misjach.
Początkowe i identyfikujące cechy pracownika zostały zmienione, aby chronić jej prywatność.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Od wydziałów medycyny i pediatrii, Johns Hopkins University School of Medicine, Baltimore.

Materiał uzupełniający
Odniesienie (1)
1. Raport o wynagrodzeniach i wynagrodzeniach w 2014 r. W szpitalu 2. Baltimore: Maryland Health Service Review Review Commission, 2014 (http://www.hscrc.state.md.us/documents/Hospitals/ReportsFinancial/WageSalary/2014-Wage-Salary -Report-by-Job-Code.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: wycięcie migdałków u dzieci, szpital piotra skargi szczecin, ginekolog na nfz poznań ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ginekolog na nfz poznań szpital piotra skargi szczecin wycięcie migdałków u dzieci